BAE'de IQOS Popularitesi

heets cesitleriEn son yapılan Tobacco Atlas’a göre, iqoz fiyat BAE’de her gün 1.308.000’den fazla iqos ukrayna erkek ve 34.600’den fazla kadın sigara içiyor iqos ve bu da bunu devam eden bir halk sağlığı tehdidi haline getiriyor.

Bazı sağlık görevlileri vaping ve ısı cihazlarını katran yüklü sigara içmeyen ağır sigara içicilerine uygulanabilir bir alternatif olarak görürken, iqos ukrayna diğerleri tavsiye edemeyecek kadar tehlikeli olan herhangi bir tütün türünü görüyor.

Abu Dabi'deki Bareen Uluslararası Hastanesinde torasik bir cerrah olan Dr. Harbi Darwish, "iQOS nispeten yeni olduğu için, bu cihazın bireyin genel sağlığına etkisi hakkında çok fazla şey anlaşılması gerekiyor" dedi.

"Geleneksel sigaraların, nargile, pipo ya da iqos ukrayna'un tüm sigara içimlerinin zararlı olup olmadığını vurgulamak önemlidir. Bir kişi sigara içtiğinde, inhalasyon sırasında oksijen kaybeder ve akciğerleri elastikiyetini ve nefes alma kapasitesini kaybeder. Kalp daha sonra vücudun etrafına oksijen pompalamak için daha çok çalışmalıdır.

"Halkın dahil olduğu riskleri ve sigara içmenin neden bu kadar tehlikeli olduğunu anlaması gerekiyor."

Dubai'deki Al Zahra Hastanesinde bir pulmonolog olan Dr. Sherif Fayed şunları ekledi: "Sigarayı bırakmada yardımcı olmakta fayda var, iqoz fiyat ancak insanlar bu ürünleri iç mekanlarda kullanabildikleri için risk henüz bilinmemektedir.

"En iyi tavsiye, uzun vadede ciğerlerinize herhangi bir şey solumaktır."